11/28/12

Kinda awesome, article from Poland.

CLICK HERE to read the english

Ten chłopak imponuje

Jeżeli komukolwiek pszczelarzenie kojarzy się wyłącznie z sędziwymi byłymi wojskowymi powinien poczytać bloga tego chłopaka. Piętnastoletni Orren Fox nie dość, że hoduje pszczoły w niewielkiej, czteropniowej pasiece, to jeszcze ma kury i kaczki a wszystko bardzo regularnie opisuje tu - na "Happy Chickens Lay Healthy Eggs" (proszę nie pytać, jak trafiłem w to miejsce, ważne, że znalazłem).

Tak się składa, że w pierwszej kolejności to miały być u nas właśnie kury, a dopiero później ewentualnie pszczoły. Potoczyło się inaczej, ale to wcale nie oznacza rezygnacji z pierwszej części. Wspomniany blog jest dobitnym dowodem, że jest to udane połączenie. Na tyle udane, że Młody był zaproszony do Białego Domu i jest poniekąd gwiazdą medialną (wystarczy przeglądnąć listę jego wywiadów). Wspominam o tym nie dlatego, że, wzorem Foxa, chcę być zaproszonym do Pałacu Prezydenckiego i marzy mi się wywiad w "Gazecie Wyborczej", ale aby podkreślić uznanie dla piętnastolatka. No i lektura sama w sobie jest naprawdę fajna - gorąco polecam.


3 comments:

Mateusz Stopa said...

Yes, Orren, you're on my reading list and I'm really happy that you found my note about your blog. I follow your posts because you link two activities I'm interested in too. Bees and chickens - fantastic.

Anonymous said...

wow that's a lot of bees and chickens. how did you get all those chickens and bees?

Catriona Mathew said...

You are welcome to Sydney sedation dentistry. We are a brand name in the dentistry field that always follow the advance procedure to provide the related services like sleep denstistry Sedation Dentist, Sedation Dentist Sydney, Sedation Dentistry, Sedation Dentistry Sydney, Sleep Dentistry, Sleep Dentistry Sydney, iv dental, iv sedation, sleep dentist, sleep dentist sydney and the other realted dental treatment....sedation dentistry

Pinterest